W poniedziałek, 28października, o godzinie 6.49 Stanowisko Kierowania Komendanta PowiatowegoPaństwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku samochodowym wGrzegorzewie na ul. Toruńskiej.
Dyżurny Stanowiska Kierowania zadysponował do działaństrażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej StrażyPożarnej w Grzegorzewie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszłodo zderzenia dwóch samochodów, którymi podróżowały 3 osoby.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejscazdarzenia i odłączeniu dopływu prądu od akumulatorów w pojazdach, udzieleniuKwalifikowanej Pierwszej Pomocy kierowcy i pasażerowi z samochodu osobowegomarki Opel, których przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia ZRM.
Kierujący samochodem osobowym marki Renault odmówiłudzielenia KPP przez strażaków. Decyzją ratownika medycznego poszkodowanizostali przetransportowani do szpitala w Kole. Działania JOP zakończono. Wmomencie odjazdu zastępów na miejscu zdarzenia pozostał patrol policjizabezpieczający teren akcji oraz prowadzący czynności dochodzeniowe.
Działania ratownicze trwały przez 1 godzinę i 28 minut. Wakcji uczestniczyło 12 strażaków.
ach
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz