Na nowo otwartej ścieżce pieszo-rowerowej w gminie Osiek Mały doszło niedawno do zniszczeń. Inwestycja, która miała służyć mieszkańcom przez lata, została uszkodzona przez nieodpowiedzialne i nierozważne działania niektórych osób. O sprawie poinformował miejscowy urząd gminy. - Z przykrością obserwujemy, jak na skutek nieodpowiedzialnych, nieprzemyślanych lub związanych z innymi intencjami zachowań niektórych osób, powstają zniszczenia na nowej, oddanej do użytku zaledwie kilka tygodni temu, ścieżce pieszo-rowerowej w naszej gminie. Apelujemy do wszystkich osób korzystających ze ścieżki pieszo-rowerowej o ostrożność, rozsądek i szanowanie ścieżki, która powstała właśnie dla Państwa, abyście mogli z niej korzystać i cieszyć się nią latami - przekazują urzędnicy. Ścieżka pieszo-rowerowa została zaprojektowana specjalnie dla pieszych i rowerzystów. Jak pokazują zdjęcia,, niektórzy użytkownicy wjeżdżają na nią pojazdami mechanicznymi, powodując jej uszkodzenie. Władze gminy przypominają, że ścieżka nie jest przeznaczona dla ruchu pojazdów mechanicznych i apelują o przestrzeganie tego zakazu. - Bardzo prosimy wszystkie osoby, które są świadkami powodowania przez innych zniszczeń na ścieżce pieszo-rowerowej lub mają wiedzę o osobach, które już się tego dopuściły, o reagowanie i zgłaszanie tego faktu na policję i w Urzędzie Gminy w Osieku Małym. Nie pozostawajmy bierni i reagujmy na akty wandalizmu - apelują urzędnicy. Zdjęcia: UG Osiek Mały
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz