Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Wiceminister spotkał się z protestującymi rolnikami

18:36, 24.06.2024 Aktualizacja: 23:18, 20.10.2025
Skomentuj Wiceminister spotkał się z protestującymi rolnikami

W Powierciu w gminie Koło, podczas zakończenia roku szkolnego, doszło do spotkania wiceministra rolnictwa - Michała Kołodziejczaka z protestującymi rolnikami. Michał Kołodziejczak uczestniczył w ceremonii zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu. Podczas swojej wizyty spotkał się również z grupą rolników protestujących, którzy wykorzystali jego obecność do przekazania swoich postulatów. - W trakcie zakończenia roku szkolnego w szkole rolniczej w Powierciu pojawiła się reprezentacja rolników. Wyjaśniliśmy sobie istotne kwestie, to była prawdziwa lekcja realizmu. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie. Najwyższa pora wrócić do rzeczowego dialogu - przekazał minister za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdjęcia z Facebooka Michała Kołodziejczaka.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%