W Powierciu w gminie Koło, podczas zakończenia roku szkolnego, doszło do spotkania wiceministra rolnictwa - Michała Kołodziejczaka z protestującymi rolnikami. Michał Kołodziejczak uczestniczył w ceremonii zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu. Podczas swojej wizyty spotkał się również z grupą rolników protestujących, którzy wykorzystali jego obecność do przekazania swoich postulatów. - W trakcie zakończenia roku szkolnego w szkole rolniczej w Powierciu pojawiła się reprezentacja rolników. Wyjaśniliśmy sobie istotne kwestie, to była prawdziwa lekcja realizmu. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie. Najwyższa pora wrócić do rzeczowego dialogu - przekazał minister za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdjęcia z Facebooka Michała Kołodziejczaka.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz