Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Padł rekord zbiórki! Ponad 160 tysięcy na koncie!

13:45, 02.02.2023 Aktualizacja: 10:13, 25.09.2025
Skomentuj Padł rekord zbiórki! Ponad 160 tysięcy na koncie!

KolskiSztab WOŚP dokonał rozliczenia zebranych datków. Łącznie jest to162.151,89 zł, a to oznacza, że rekordowa dotychczas kwota z 2020roku wynosząca 148.045,64 złotych została poprawiona.

Wtegorocznej kwocie 162.151,89 zł, oprócz pieniędzy zebranych dopuszek 175 wolontariuszy oraz do 10 puszek sztabowych stacjonarnych,znajdują się także m.in. pieniądze z grilla zorganizowanego przezZHP w wysokości 6.020,86 zł, za grochówkę przygotowaną przez OSP„Koło nad Wartą” (3.265,96 zł), z licytacji gadżetów (21.275zł) oraz wpisowe z biegu „Policz się z cukrzycą” (3.000 zł).

Jaksię jednak okazuje, nie jest to kwota ostateczna. Fundacja WOŚProzlicza eSkarbonki, które posiadali wolontariusze, a środki z nichpozyskane zostaną doliczone do ogólnej kwoty.

Terazpozostaje tylko poczekać na oficjalne podsumowanie tegorocznego finału. Jużjednak wiadomo, że jest rekord!

abk

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%