Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Kradli w domach, marketach i mniejszych sklepach. Najmłodszy złodziej ma 14 lat

09:15, 31.01.2021 Aktualizacja: 05:51, 15.10.2025
Skomentuj Kradli w domach, marketach i mniejszych sklepach. Najmłodszy złodziej ma...

Kradli w marketach, włamywali się dodomów, mniejszych sklepów i innych miejsc, z których można było zabrać drogisprzęt. Kolscy kryminalni w ostatnich dniach zatrzymali 9 osób, którymprzedstawiono zarzuty dotyczące kradzieży. Dwaj z nich odpowiedzą przed sądemdla nieletnich, gdyż to zaledwie 14 i 15 - latkowie.

Do pierwszego zatrzymania doszło w piątek, 22 stycznia w godzinachwieczornych. Dyżurny kolskiej jednostki otrzymał informację o próbie kradzieży.Zgłaszający przekazał, że na jego posesji w pomieszczeniu gospodarczym jestmężczyzna, który najprawdopodobniej próbuje go okraść. Zaledwie po kilkuminutach na miejscu byli już kryminalni, którzy akurat patrolowali pobliskirejon. Sprawca został zatrzymany, zanim zdążył wynieść jakikolwiek sprzęt.

Następnego dnia, we wczesnym godzinach porannych policjanci otrzymalikolejne zgłoszenie. Niestety tym razem informacja dotarła zbyt późno, byschwytać sprawcę na gorącym uczynku.

Właścicielka jednego z kolskich sklepów spożywczych poinformowała, że wnocy ktoś włamał się do jej sklepu. Okazało się, że złodziej wybił szybę iwyniósł ze sklepu różnego rodzaju alkohol.

Na miejscu policjanci zbierali informacje oraz inne dowody mogąceprzyczynić się do ustalenia sprawcy tego zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia,mundurowi z Koła zatrzymali trzy osoby, które włamały się do tego sklepu. Bylito 19-letni mieszkaniec Koła oraz jego dwaj nieletni koledzy. W toku kolejnychprowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że to nie jedyne „wybryki”,które ci młodzi ludzie mieli na koncie. Okazało się, że od październikazeszłego roku kradli oni w lokalnych sklepach alkohol oraz inne przedmioty,które można było w łatwy sposób sprzedać.

W toku analizowania zaistniałych zdarzeń oraz ustalania ich okoliczności,policjanci zatrzymali dwie kolejne osoby, które również dokonywały kradzieży zwcześniej zatrzymanymi osobami.

Ostatni dwaj zatrzymani wpadli podczas włamania się do jednego zniezamieszkałych domów na terenie Kościelca. Próbowali wynieść z niego bojler,ale na szczęście w porę policjanci przyjechali i udaremniali próbę kradzieży.

Wszystkim zatrzymanym policjanci przedstawili zarzuty. Grożą im karykilkuletniego pozbawienia wolności.

na

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%