Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Zderzyły się dwa samochody. Wypadek w Grzegorzewie

10:17, 02.11.2022 Aktualizacja: 06:45, 24.10.2025
Skomentuj Zderzyły się dwa samochody. Wypadek w Grzegorzewie

Dwa samochodyzderzyły się na ulicy Kolejowej w Grzegorzewie. Poszkodowani zostali kierowcy.

W wypadku uczestniczyły volkswagen golf oraz opel astra. Dyżurnykolskiej straży do działań zadysponował strażaków z JednostkiRatowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzegorzewa. – Poprzybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdami podróżowali tylkokierowcy, którzy opuścili uszkodzone pojazdy przed przybyciem zastępów strażypożarnej. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym,następnie przekazali ich przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwamedycznego. Działania ratownicze przez 1 godzinę i 24 minuty prowadziło 10strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja – informujemł. bryg. Jacek Wiśniewski, rzecznik prasowy KP PSP Koło.

zdj. KP PSP Koło

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%