Korzystając z przerwy zimowej związanej z feriami, druhowie OSP Kotwasice organizują spotkania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Podczas spotkań wspólnie ćwiczą i utrwalają zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy.
- Cały czas chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniami z młodymi ludźmi, dlatego jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, bądź uczestniczyć w spotkaniach i ćwiczeniach teraz organizowanych serdeczniejsze zapraszamy – namawiają druhowie.Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek o godzinie 17.00 w sali OSP. Z druhami można się kontaktować przez ich profil na FB. opr. ki źródło FB OSP Kotwasice
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz