Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Założyli Federację Klubów Piłkarstwa Kobiecego

19:32, 10.12.2023 Aktualizacja: 10:14, 25.09.2025
Skomentuj Założyli Federację Klubów Piłkarstwa Kobiecego

Przedstawiciele klubów grających w Orlen Ekstraligi i Orlen I Ligi w piłce nożnej kobiet założyli Federację Klubów Piłkarstwa Kobiecego. Spotkanie założycielskie odbyło się pod koniec listopada w Licheniu Starym w gminie Ślesin. Spotkanie było kulminacją długotrwałych przygotowań do utworzenia sojuszu klubów skupionych na szkoleniu kobiet w dziedzinie piłki nożnej. Głównym celem Federacji jest reprezentowanie tych klubów w partnerstwie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, wspierając działania na rzecz promocji oraz rozwoju piłki nożnej kobiet w naszym kraju. Prezesem tej organizacji został Roman Jaszczak, który zasiada za sterami w Medyku POLOmarket Konin. Jego zastępcami zostali: Dawid Osowski (Górnik Łęczna) i Maciej Buryta (Pogoń Szczecin). Na członków zarządu wybrano także Roberta Majewskiego z Czarnych Sosnowiec oraz Szymona Kowalika z KPP Bydgoszcz. Zdjęcie poglądowe; źródło: Freepik

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%