Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

„Żebyście szli przez życie z podniesionym czołem”. Studniówka „Kopernika”

21:30, 28.01.2023 Aktualizacja: 20:29, 23.10.2025
Skomentuj „Żebyście szli przez życie z podniesionym czołem”. Studniówka „Kopernika”

Blisko stutegorocznych maturzystów z trzech klas Zespołu Szkół im M. Kopernika w Koniniebawi się na balu studniówkowym. – Życzę wam, abyście jako absolwenci naszejszkoły szli przez dorosłe życie z podniesionym czołem, a dzisiaj życzę wam wspaniałejzabawy – mówił dyrektor Tomasz Kucharczyk.

Na studniówce, którą rozpoczął tradycyjny polonez, bawią siętegoroczni maturzyści z klasy wojskowej, ratowniczo-medycznej i europejskiej(pierwsza technikum, dwie kolejne liceum).

- Po maturze pewnie wielu z was wyjedzie z Konina, będzieciepoznawać nowych ludzi, ale nie zapominajcie, że pochodzicie stąd, że jesteścieabsolwentami tej szkoły, że tu się poznaliście i że tu nauczyliście sięszacunku do innego człowieka. Gdziekolwiek się spotkacie macie obowiązek sięwspierać. Żeby zawsze przyświecała wam idea, żeby szanować innych ludzi, atakże siebie. Żebyście szli przez dorosłe życie z podniesionym czołem – mówił dyrektor.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%