Blisko stu tegorocznych maturzystów z trzech klas Zespołu Szkół im M. Kopernika w Koninie bawi się na balu studniówkowym. – Życzę wam, abyście jako absolwenci naszej szkoły szli przez dorosłe życie z podniesionym czołem, a dzisiaj życzę wam wspaniałej zabawy – mówił dyrektor Tomasz Kucharczyk. Na studniówce, którą rozpoczął tradycyjny polonez, bawią się tegoroczni maturzyści z klasy wojskowej, ratowniczo-medycznej i europejskiej (pierwsza technikum, dwie kolejne liceum). - Po maturze pewnie wielu z was wyjedzie z Konina, będziecie poznawać nowych ludzi, ale nie zapominajcie, że pochodzicie stąd, że jesteście absolwentami tej szkoły, że tu się poznaliście i że tu nauczyliście się szacunku do innego człowieka. Gdziekolwiek się spotkacie macie obowiązek się wspierać. Żeby zawsze przyświecała wam idea, żeby szanować innych ludzi, a także siebie. Żebyście szli przez dorosłe życie z podniesionym czołem – mówił dyrektor.
2023-01-28 21:30:41