Tradycyjnie polonezem rozpoczęła się studniówka w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Koninie. Po trzyletniej przerwie absolwenci świętują 100 dni nie do tradycyjnej matury, ale do dyplomu szkoły artystycznej.Do dyplomu kończącego edukację w szkole muzycznej przystąpi w tym roku sześcioro uczniów, więc koledzy i koleżanki z młodszych klas uczestniczą razem z nimi w uroczystej studniówce. – Jest to uroczystość wyjątkowa przede wszystkim dla dyplomantów, dlatego tego wieczoru szczególnie pragnę powitać właśnie ich – powiedział Jakub Unolt. – Szanowni państwo, szanowni dyplomanci. Życzę wam, aby gdy za kilka miesięcy staniecie na tej scenie, aby zagrać wieńczący waszą edukację recital towarzyszyły wam te same dobre emocje co dziś. Życzę wam, aby wasz młodzieńczy zapał i radość pozostały z wami tego dnia i w całej waszej drodze – dodał. Po słowach Jakuba Unolta głos zabrali również przedstawicielka młodszych klas oraz jeden z dyplomantów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz