Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

„Za rzetelność, terminowość i wysokiej jakości świadczone usługi”. Starosta koniński nominował firmę z Koła

12:49, 02.11.2021 Aktualizacja: 18:17, 15.10.2025
Skomentuj „Za rzetelność, terminowość i wysokiej jakości świadczone usługi”....

PrzedsiębiorstwoRobót Drogowo-Mostowych w Kole zostało wyróżnione tytułem i statuetką „PatronBezpiecznych Dróg”. Do nagrody, przyznawanej przez Fundację „Nadzieja” OsóbPoszkodowanych w Wypadkach Drogowych, nominował firmę starosta koniński.

28 października w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Konwent pt:„Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego”.Podczas wydarzenia uhonorowano podmioty i osoby szczególnie aktywne wdziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wśród laureatów tytułu honorowego i statuetkiw kategorii „Patron Bezpiecznych Dróg 2021” znalazło się Przedsiębiorstwo RobótDrogowo-Mostowych w Kole. Firma została zgłoszona do nagrody przez starostę konińskiegow uznaniu rzetelności, terminowości i wysokiej jakości świadczonych usług, jakimiwykazała się podczas realizacji, zleconych przez samorząd powiatu konińskiego,prac inwestycyjno-remontowych na powiatowych drogach.

Na uroczystej gali, która odbyła się pierwszego dniakonwentu, statuetkę dla Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Kole odebrałprezes firmy – PawełAndrzejczak. W uroczystości oraz poprzedzającej ją konferencji poświęconejbezpieczeństwu na drogach, wzięli udział starosta Stanisław Bielik orazdyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, Józef Karmowski.

Podczas wystąpienia na gali, starosta konińskipogratulował firmie z Koła sukcesu i wręczył jej prezesowi pamiątkowy grawertonw podziękowaniu „za konstruktywną współpracę z samorządem powiatu konińskiego wzakresie realizacji projektów służących poprawie funkcjonalności i bezpieczeństwana drogach powiatu konińskiego”.

III Ogólnopolski Konwent pt: „Współpracamiędzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego" odbył się wramach Ogólnopolskiego Programu „Bądź bezpieczny na drodze”. Jego inicjatorem igłównym organizatorem była Fundacja „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w WypadkachDrogowych.

opr.MF

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%