Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Zmiany w wydziale komunikacji konińskiego starostwa. Niektóre sprawy załatwi się wyłącznie po umówieniu

22:33, 28.08.2020 Aktualizacja: 19:34, 25.10.2025
Skomentuj Zmiany w wydziale komunikacji konińskiego starostwa. Niektóre sprawy...

Od 1 września w konińskim starostwiezmienią się zasady obsługi klientów wydziału komunikacji. Chodzi o osobyzałatwiające sprawy związane z rejestracją pojazdów! Na czym polegają zmiany? Idlaczego są wprowadzane?

Od najbliższego wtorku załatwienie spraw związanych z rejestracjąpojazdów w konińskim starostwie będzie możliwe wyłącznie po wcześniejszejrezerwacji wizyty przez internet na stronie https://www.bezkolejki.eu/spkoninlub umówieniu wizyty telefonicznie pod numerem tel. 63240 32 74. Trzebato będzie robić, jeśli chce się zarejestrować pojazd nowy i używany, wymienićdowód rejestracyjny z powodu braku miejsca na kolejne badanie techniczne,zmienić dane techniczne pojazdu, zmienić własność pojazdu. W pozostałychsprawach np. praw jazdy, odbiorówstałych dowodów rejestracyjnych, wyrejestrowaniapojazdu z powodu demontażu, czasowegowycofania pojazdów z ruchu i ich przywracania do ruchu, zmiany w dowodzie rejestracyjnym – dopisanie współwłaściciela,hak, gaz; stacji kontroli pojazdów i ośrodków szkolenia kierowców;przedsiębiorców prowadzących przewóz rzeczy lub osób obsługa klientów odbywaćsię będzie bez ograniczeń, tj. po pobraniu biletu do kolejki w urzędzie lub powcześniejszej rezerwacji wizyty przez internet na stroniehttps://www.bezkolejki.eu/spkonin.

Jaki jest powód wprowadzenia zmian? Jak informują urzędnicy, podyktowanejest to względami bezpieczeństwa zarówno klientów, jak i pracowników urzędu, azwiązane ze zwiększającą się liczbą zakażeń koronawirusem w naszym regionie. –Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form obsługi klienta w sprawiezgłoszeń sprzedaży, nabycia pojazdów poprzez e-PUAP lub w formie papierowej wKancelarii Starostwa Powiatowego. Wnioski i korespondencja, które nie wymagająobecności osobistej (czyli potwierdzenia wpływu), mogą również zostać złożone wskrzynce podawczej znajdującej się w przedsionku głównego wejścia do urzędu.Wszelkich informacji dotyczących pracy wydziału i sposobu załatwieniakonkretnych spraw udzielamy też przez telefon – informuje Marcin Wietrzykowski,naczelnik wydziału komunikacji w konińskim starostwie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%