Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Koniński policjant wywalczył trzy złote medale!

. 11:07, 26.06.2026
Skomentuj Koniński policjant wywalczył trzy złote medale!

Międzynarodowy Puchar Polski IMAF Polska, który odbył się w Inowrocławiu, okazał się niezwykle udany dla st.asp. Michała Radziemskiego, policjanta Komendy Miejskiej Policji w Koninie, a jednocześnie trenera i zawodnika Ju-Jitsu.

Koniński funkcjonariusz zaprezentował świetną formę, zdobywając trzy złote medale: w konkurencji kata parami, startując wspólnie ze swoim synem,  w konkurencji ju-jitsu fighting oraz w konkurencji ju-jitsu grappling.

To jednak nie koniec powodów do dumy. Klub, którego Michał Radziemski od ponad 20 lat jest trenerem i liderem, wywalczył 3. miejsce w klasyfikacji generalnej klubów, potwierdzając wysoki poziom sportowy całej drużyny.

– Serdecznie gratulujemy st.asp. Michałowi Radziemskiemu oraz wszystkim zawodnikom tego wspaniałego sukcesu. Życzymy kolejnych zwycięstw  i nieustającej satysfakcji z rozwijania sportowych pasji! – komentują koledzy ze służby.

ach

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%