YOCHI

Praca

Automatyk – operator oczyszczalni ścieków

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Koninie Konin
  • umowa o pracę
  • cały etat
2022-04-08 10:49:10

Zakres obowiązków:

  • obsługa systemu SCADA zainstalowanego na oczyszczalni ścieków i sieciowych przepompowniach,
  • usuwanie bieżących awarii i prowadzenie przeglądu systemów sterowania SCADA oraz osprzętu AKPiA,
  • diagnostyka uszkodzeń, naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, układów sterowania, osprzętu AKPiA,
  • kontrola prawidłowości działania algorytmów sterowania i raportowania systemów SCADA (dot. obiektów podległych działowi oczyszczania ścieków),
  • pobór próbek ścieków i osadów dla potrzeb diagnostyki działania sond pomiarowych, aparatów próbkobiorczych itp.,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej związanej ze stanowiskiem pracy,
  • kierowanie pojazdami do 3,5 t.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie pracy w zawodzie,
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP E do 1 kV,
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową, sterownikami, systemu SCADA oraz osprzętu AKPiA,
  • umiejętność analizy i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputera (min. MS Office),
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, bogaty pakiet socjalny, kartę na basen oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@pwik-konin.com.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: Automatyk – operator oczyszczalni ścieków w terminie do 15.04.2022 r.

W treści zgłoszenia prosimy umieścić następującą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzonej przez PWIK Sp. z o.o. w Koninie rekrutacji na stanowisko Automatyk- operator oczyszczalni ścieków. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem, stosownie do zapisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. Unii Europ. z dnia 04.05.2016 r. L 119/1)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Dokumenty aplikacyjne kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną komisyjnie zniszczone.

Zobacz pracę w dziale ogłoszeń >