Tradycyjnie już na cmentarzach przy ulicy Kolskiej w Koninie pojawili się kwestujący z puszkami. Zebrane środki zostaną przekazane, jak w poprzednich latach, na renowację zabytkowych nagrobków. – Kiedyś puszka bardziej brzęczała, teraz jest więcej banknotów – mówi Tomasz Andrzej Nowak, koordynator kwesty.
2025-11-01 14:46:01