W niedzielne popołudnie w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Kawnicach po raz szósty odbył się Festiwal Pieśni Maryjnej. Tym razem wystąpiły cztery chóry, które zaprezentowały swoje umiejętności, wzbudzając głębokie emocje i duchowe uniesienia wśród zgromadzonej publiczności. Gościem specjalnym byli Basia Pospieszalska oraz Michał Bąk.
2025-10-26 22:09:17