W sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbinku odbyła się konferencja pod hasłem „Konińskie z tego słynie, że są tu najlepsze gospodynie”.
Zdjęcie 1 z 9
Zdjęcie 2 z 9
Zdjęcie 3 z 9
Zdjęcie 4 z 9
Zdjęcie 5 z 9
Zdjęcie 6 z 9
Zdjęcie 7 z 9
Zdjęcie 8 z 9
Zdjęcie 9 z 9