Konferencja „Inwestycje i turystyka w działalności jednostek samorządu terytorialnego” odbyła się dziś w sali konferencyjnej biblioteki w Starym Mieście. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli samorządów, organizacji samorządowych, lokalnych grup działania, instytucji oraz przedsiębiorców z Wielkopolski. Organizatorem było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska.
2026-06-25 11:56:43