Są dobrymi sąsiadami. Seniorzy i uczestnicy WTZ spotkali się w świetlicy
Dzisiaj do świetlicy w Paprotni członkowie Klubu Seniora Magnolia w Krzymowie zaprosili uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. To nie było ich pierwsze spotkanie, bo nawzajem nazywają się sąsiadami