Dzień Kobiet już niebawem. Są jednak panie, które już go świętowały. Tak było w Gąsinie. – Kochani. Wiadomo, że... kobieta ma tyle siły, że zadziwi mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje się, gdy się boi. Jej miłość jest potężna i jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina, ile jest warta... W imieniu wszystkich Pań z KGW w Gąsinie dziękuję Wam Panowie za wieczór zorganizowany z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, na którym po raz kolejny zostałyśmy docenione za wszystko – napisała w mediach społecznościowych Małgorzata Zawada, przewodnicząca KGW w Gąsinie (gmina Przykona, powiat turecki). Były tańce, sporo śmiechu i dużo smacznego jedzenia. – Panowie z prawdziwą gracją obsługiwali piękne panie, dali nam wygrać w rzutach piłeczkami i kalamburach, chodź tutaj z Wiktorią szans raczej nie mieli. Po zabawie pozmywali, ale to nie ma co ukrywać lata praktyki robią swoje. Zobaczcie sami, jak się bawią ludzie wtedy, kiedy pada deszcz, jak się bawią ludzie, gdy kochają się – piszą panie na Facebooku. MF zdj. KGW w Gąsinie
2023-02-26 14:58:46