Ferie 2025 w Gminie Grodziec dobiegły końca, pozostawiając za sobą wiele wspaniałych wspomnień i niezapomnianych chwil… Przez cały tydzień od 27 do 31 stycznia Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec tętniła życiem, goszcząc prawie 200 uczestników. Dzieci brały udział w różnorodnych zajęciach łączących prelekcje, warsztaty edukacyjne i inne działania profilaktyczne z zabawą i ruchem. Gmina Grodziec podsumowała tegoroczne ferie. – Od tanecznych rytmów z Centrum Hajdasz, przez twórcze warsztaty „Magia Czterech Żywiołów”, aż po pełne emocji animacje teatralne „Madagaskar” – każdy dzień przynosił nowe atrakcje i mnóstwo dobrej energii! Nie zabrakło również kreatywnych zabaw z tubowaniem oraz warsztatów plastycznych, podczas których tworzono kule śnieżne w słoikach. Wszyscy uczestnicy zimowego wypoczynku odwiedzający bibliotekę mogli pobawić się w specjalnie przygotowanym kąciku profilaktycznym, w którym promowano zdrowy styl życia i alternatywne formy spędzania wolnego czasu. Tegoroczne ferie dostarczyły najmłodszym mieszkańcom Grodźca i okolic pełno wrażeń! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok! – informują pracownicy urzędu gminy. Organizatorem wydarzeń byli: wójt gminy Grodziec, Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grodźcu. opr. MF
2025-02-05 08:47:18