Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Na bulwarze nadal nie napijemy się kawy. Trwa jednak montaż przeciwsłonecznych markiz

12:54, 06.12.2019 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Na bulwarze nadal nie napijemy się kawy. Trwa jednak montaż...

Dokładnie 4 lipca pisaliśmy, że „w budynku CentrumInformacji Miejskiej na bulwarze przygotowywane są pomieszczenia nowejkawiarni, a przy CIM-ie trwają prace związane z budową kawiarnianych ogródków”.Minął ponad miesiąc. Drzwi kawiarni nadal są zamknięte, a drewniane podesty pod ogródki także nie oczekują na spacerowiczów i smakoszy małejczarnej.

Nie można jednak powiedzieć, że na bulwarze panujecisza i spokój. Wykonawca wyłoniony przez miasto zakłada właśnie markizy, które mają osłaniać przed słońcem klientów lokalu i spacerujących nad rzeką koninian. Stąd potrzeba rozmontowania drewniane podłóg. Właściciele kawiarni ostrożniemówią, że otwarcie już niebawem. O dokładnym terminie na pewno poinformują wmediach społecznościowych. Może więc jeszcze w wakacje zdążymy napić się kawy na Bulwarze Nadwarciańskim...

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%