Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Dwie kolizje na dwóch mostach. W ciągu jednej godziny

14:10, 29.04.2017 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Dwie kolizje na dwóch mostach. W ciągu jednej godziny

Do dwóch kolizjidoszło dziś w ciągu godziny w Koninie. Policjanci zostali wezwani na SzlakBursztynowy oraz na skrzyżowanie Przemysłowej z Trasą Warszawską.

Pierwsza kolizja wydarzyła się na przeprawie. Z ustaleńpolicjantów wynika, że kierowca samochodu jadącego w stronę Starego Miastazamierzał zmienić pas. W pewnym momencie zobaczył w lusterku szybko zbliżającysię z tyłu samochód. Aby uniknąć zderzenia, gwałtownym ruchem przekręciłkierownicą. Auto zahaczyło o krawężnik, odbiło się od drugiego i przewróciło nabok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kilkadziesiąt minut później przed światłami przy wjeździe namost żelazny zderzyły się trzy samochody. Z przekazanych przez dyżurnegoinformacji wynika, że jeden z kierowców nie zachował należytej ostrożności iuderzył w auta stojące na czerwonym świetle. I tym razem obyło się bezposzkodowanych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%