Już po raz drugi na Przystani Gosławice odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina. Rywalizowało dziesięć par Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W słoneczną i gorącą sobotę do rywalizacji przystąpiło dziesięć par mieszanych. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów (do 15 pkt, przy dwóch pkt. Przewagi). Tie-breaki grano do 11 pkt. Duet Korchevska i Spivak najlepszyOstatecznie, po długiej i zaciętej rywalizacji, Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina wygrał duet Korchevska i Spivak. Drugie miejsce zajęła para Molenda i Bednarek, a trzecie - Hanke i Jaroszewski. Tuż za podium znalazł się duet Szklarek i Wysocki. Zastępca prezydenta, Witold Nowak wręczył nagrody i zaprosił na kolejny turniej, który odbędzie się 19 sierpnia. Organizatorzy już niebawem mają podać więcej szczegółów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz