Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Czy pasażerowie w autobusach zakładają maseczki? Nie wygląda to dobrze

09:38, 23.10.2021 Aktualizacja: 19:50, 24.10.2025
Skomentuj Czy pasażerowie w autobusach zakładają maseczki? Nie wygląda to dobrze

Niestety, nie wyglądato najlepiej, jeśli chodzi o zakładanie maseczek w autobusach komunikacjimiejskiej. – Pasażerowie z jednej strony oczekują, że kierowcy będą dokonywaliweryfikacji, natomiast nie taka jest ich rola – mówi Magdalena Przybyła, prezesMZK w Koninie.

Podejście pasażerów jest różne. Jedni denerwują się, gdykierowcy zwracają im uwagę, gdy wchodzą do autobusu bez maseczki, inni z koleioczekują, że będą oni dyscyplinować tych, którzy omijają ten obowiązek. Do MZKdocierają więc skrajne skargi. – Kierowcy mają bezpiecznie pasażerów dowieźć nakażdy przystanek, nie są służbami porządkowymi. Aczkolwiek przyznaję, że nie madnia, żeby służby porządkowe, zarówno policja jak sanepid, nie dokonywałykontroli w naszych autobusach. Zapewne wskazują na to, że obowiązuje w nich maseczka– mówi Magdalena Przybyła.

Oczywiście kontrole odbywają się wyrywkowo, czyli nie wkażdym autobusie i każdego dnia. Czy jeśli ktoś zapomni maseczki, może ją dostaćod kierowcy? – Tak, są w nie wyposażeni– dodaje prezes MZK.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%