Po tym jak została zdewastowanai naprawiona, fontanna z koniem raczej nie działa na sto procent. Tak dzisiaj zniej tryska woda.
Fontanna z koniem, znajdująca się na skwerze przed KonińskimDomem Kultury, została zniszczona w październiku 2019 roku. Dzięki darowiźniespółek miejskich (141 tysięcy złotych) możliwy był remont. Trwał on 2,5miesiąca i w grudniu 2020 na swoje miejsce wrócił symbol fontanny, czyli koń.
Wiosną tego roku instalacja została uruchomiona, ale wodatryskała bardzo krótko, bo nastąpiła awaria pompy zasilającej fontannę.Urządzenie zostało zdemontowane i oddane do naprawy gwarancyjnej. Po niej znówpopłynęła woda.
Chyba jednak nie wszystko działa jak powinno. Dzisiaj przechodząctamtędy, zauważyliśmy, że nie wszystkie dysze są sprawne. Z jednych woda nieleci wcale, z innych słabo, albo krzywo.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz