Pogoda sprzyja, więc coraz częściej na naszych ulicachbędzie można obserwować policjantów na rowerach.
Już dwa latatemu w ramach programu „Razemdla bezpieczeństwa" oraz promocji pracy dzielnicowych konińska komendaotrzymała rowery mające przyczynić się do szybszej reakcji na pojawiające sięzagrożenia w naszym mieście.Dziś jednośladów jest już więcej, adzięki coraz lepszej pogodzie funkcjonariusze mają możliwość pełnienia służby w ten aktywny sposób! - Jedna znaszych policjantek właśnie na swój plan priorytetowy wybrała kwestie związanez podniesieniem bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego-również tych najmłodszych – czytamy na policyjnym fb.
na
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz