Region

Zamknij

Dodaj komentarz

„Strzel fotę KBO!” Najlepsi uczniowie „budowlanki"

13:13, 30.10.2020 Aktualizacja: 05:53, 27.10.2025
Skomentuj „Strzel fotę KBO!” Najlepsi uczniowie „budowlanki"

Zadaniem konkursowym byłozrobienie jak największej liczby, jak najładniejszych zdjęć inwestycji wykonanych za pieniądze Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Najlepiej poradzilisobie z tym uczniowie z „budowlanki”.

Konkurs odbył się we wrześniu, a odbiorcami były szkoły średnie z Konina. Zadaniembyły fotografie ukazujące zrealizowane dotychczas inwestycje z funduszuKonińskiego Budżetu Obywatelskiego. Powołana przez organizatorów komisjaoceniała prace pod względem spełnienia regulaminowych wymogów formalnych orazkreatywności wykonania zdjęć, ich jakości i walorów artystycznych w tyminteresujących ujęć. Najważniejszym i decydującym o miejscu w rankingu byłodostarczenie jak największej liczby inwestycji udokumentowanych na zdjęciach.

Komisja wyłoniła trzech zwycięzców. Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości1000 zł zdobył Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. EugeniuszaKwiatkowskiego w Koninie. Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 800 zł przyznanoZespołowi Szkół Technicznych w Koninie, natomiast trzecie i nagrodę w wysokości500 zł - Zespołowi Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batoregow Koninie.

– Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.Każda ze szkół w swych pracach wyróżniła się innymi walorami. Zwycięzcautrwalił na zdjęciach największą ilość inwestycji. Zespół Szkół Technicznychzachwycił kreatywnością i niezwykłymi ujęciami prezentowanych fotografii.Laureat III miejsca wykazał się największą skrupulatnością w zachowaniu wymogówregulaminowych co ułatwiło pracę komisji. Doceniamy starania i wysiłek autorówzdjęć, którzy w trudnych czasach przemierzali różne zakątki miasta śladami inwestycjiwykonanych w ramach KBO – podsumowują organizatorzy.

Konkurs fotograficzny pod nazwą „Strzel fotę KBO!” zorganizowało TowarzystwoSamorządowe w ramach promocji Konińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%