Na 2 miesiące MTBS w Koninie zmniejsza czynsz najmulokali usługowych dla przedsiębiorców, którym z mocy rozporządzenia ministra zdrowiaz 31 marca tego roku, zakazano prowadzenia działalności. Wnioski rozpatrywanesą indywidualnie.
W przypadkuprzedłużającego się stanu epidemii, Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznegow Koninie ponownie rozpatrzy wnioski o zmniejszenieopłat. Spółka na bieżąco monitoruje sytuację w kraju. Dodatkowo MTBS wramach pomocy przedsiębiorcom może zaproponować odroczenie terminu płatnościlub rozłożenie na raty czynszu najmu. – Natomiast opłaty niezależne doMTBS (energia cieplna, woda i kanalizacja, odpadykomunalne) należy wpłacać w umownym terminie – informuje spółka.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz