Na ferie z tenisem i robotami zaprasza Akademia Tenisowa w Koninie. Treningi zaczną się jutro i potrwają do niedzieli. Jak zapowiadają organizatorzy – chodzi o to, aby uczestnicy zajęć ćwiczyli i ciało i umysł. Treningi odbędą się w dwóch grupach wiekowych – od sześciu do dziesięciu lat i od jedenastu do osiemnastu lat w hali sportowej przy ul. Popiełuszki w Koninie. Zajęcia z robotyki będą w sobotę i w niedzielę. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na facebookowej stronie Akademii Tenisowej w Koninie. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną ([email protected]) i telefoniczną (601809070 oraz 606323950).
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz