Pod koniec stycznia będzie ogłoszony kolejny przetargna sprzedaż hotelu „Konin”, a dokładniej całej spółki miejskiej Przedsiębiorstwo-Turystyczno-Handlowo-Usługowe„Konin”.
Doostatniego ogłoszonego przetargu nie zgłosił się żaden chętny, choć – jakmówili przedstawiciele magistratu – zainteresowanie było. Czy tym razem sięzgłoszą?
Jakzapowiada Paweł Adamów, zastępca prezydenta Konina, pod koniec styczniazostanie ogłoszony kolejny przetarg. – Natakich samych warunkach jak poprzedni – mówi wiceprezydent Adamów. Wtedy spółkabyła wystawiona na sprzedaż za kwotę 5 milionów 200 tysięcy złotych.
Przetargbędzie jednak łączony, bo można również kupić tę część, gdzie wcześniej byłhotel „Central”, należącą do Impexmetalu. – Przedłużyliśmy porozumienie z Impexmetalem w sprawie wspólnegoprzetargu – dodaje Paweł Adamów. – Zarównomiasto jak i prezes Janusz Zawilski aktywnie rozsyłamy i przekazujemy ofertysprzedaży hotelu.
Rozstrzygnięcieprzetargu zaplanowane jest na koniec marca.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz