Region

Zamknij

Dodaj komentarz

W sklepach już mamy... Boże Narodzenie! Czy nie za wcześnie?

20:20, 25.10.2016 Aktualizacja: 10:57, 13.10.2025
Skomentuj W sklepach już mamy... Boże Narodzenie! Czy nie za wcześnie?

Bombki, włosy anielskie, łańcuchy, lampki, mikołaje, reniferki i bałwanki… Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze dwa miesiące, już dziśna półkach w niektórych sklepach pojawiły się świąteczne ozdoby. Czy nie za wcześnie?

Za kilka dni Wszystkich Świętych. Już wnajbliższy wtorek spotkamy się przy grobach naszych najbliższych. Dziś porządkujemymogiły, kompletujemy znicze, wybieramy wiązanki. Wybór jest ogromny. Na stoiskachprzed cmentarzami, targowiskach, w sklepach…

Sklepowe półki uginają się jednak nie tylkopod ciężarem zniczy i kwiatów. W niektórych większych marketach w Koninie już królująbożonarodzeniowe dekoracje. - Niedawnorozpoczął się rok szkolny, zaledwie kilka tygodni temu studenci rozpoczęli rokakademicki, a dopiero za kilka dni Wszystkich Świętych! Szkoda, że sklepy takpoganiają i mieszają ten czas! - komentowali klienci jednego ze sklepów nawidok choinkowych gadżetów. - Poza tym bombkii mikołaje dziwnie wyglądają w sąsiedztwie zniczy i chryzantem! Październik tozdecydowanie za wcześnie na Boże Narodzenie!

A Wy co o tym sądzicie?

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%