Ogólnorozwojowe zajęcia z elementami gimnastyki korekcyjnej, piłki nożnej i innych dyscyplin. W Grodźcu startuje „Piast Academy”. To propozycja dla dzieci mających od pięciu do ośmiu lat. Nowa szkółka wystartuje w przyszłym miesiącu. Na początek będą trzy darmowe treningi, które zaplanowano na trzy kolejne czwartki – 5, 12 i 19 grudnia. Rozpoczynające się o godz. 17.00 zajęcia będą odbywać się w grodzieckiej hali sportowej. – To będą nowe grupy, w których będziemy się uczyć wszystkiego od początku – mówi Paulina Tylak, trenerka powstającego „Piast Academy”. Więcej informacji na temat tego projektu można uzyskać dzwoniąc na numer: 725 490 246.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz