Dzisiaj tuż przed godziną 9.00 konińscy strażacyzostali wezwani do pożaru ciągnika siodłowego.
- Po przybyciuna miejsce zdarzenia stwierdzono całkowicie objętą pożarem kabinę ciągnikasiodłowego przy wjeździe do Elektrowni Konin. Kierowca pojazdu podjął próbę gaszeniepożaru gaśnicą. Jednak ze względu na szybki rozwój pożaru jego działania okazałysię niewystarczające. Działaniastrażaków polegały na podaniu piany na palący się samochód oraz udzieleniu kwalifikowanejpierwszej pomocy kierowcy tira - informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznikprasowy KM PSP Konin.
W zdarzeniubrali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz