Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Goiński odpada z pięściarskich mistrzostw świata po pierwszej walce. Pokonał go Hindus, Brijesz Jadaw

15:11, 10.09.2019 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Goiński odpada z pięściarskich mistrzostw świata po pierwszej walce....

Bardzo krótko trwała przygoda Mateusza Goińskiego z pięściarskimi mistrzostwami świata w Rosji. Zawodnik konińskiego Zagłębia odpadł dziś (10.09) w pierwszej walce. Koninianin musiał uznać wyższość Hindusa, Brijesza Jadawa po dwóch liczeniach. W pierwszej rundzie aktywniejszy był Goiński, który uderzał Jadawa prawą ręką. Hindus postawił na kontrataki. Pod koniec rundy rywal trafił Goińskiego lewym sierpowym. W drugiej części walki przeważał już pięściarz z Indii. W pewnym momencie Jadaw zadał dwa celne ciosy lewą ręką, a sędzia zaczął liczyć Goińskiego. Koninian powrócił do pojedynku. Podobny przebieg miała trzecia runda. Jadaw trafił Goińskiego niedługo przed gongiem. Sędzia zdecydował się na drugie liczenie. Ostatecznie rozjemcy potyczki jednogłośnie wskazali na Hindusa. To oznacza, że koninianin odpadł z czempionatu globu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%