Region

Zamknij

Dodaj komentarz

„Dla poprawy bezpieczeństwa”. Dodatkowe znaki przy przejściach dla pieszych

15:25, 07.08.2019 Aktualizacja: 07:02, 27.10.2025
Skomentuj „Dla poprawy bezpieczeństwa”. Dodatkowe znaki przy przejściach dla pieszych

Zakończyły się prace nad budową tzw.azyli przy przejściach dla pieszych na V osiedlu. Zarząd Dróg Miejskichpostawił je, by poprawić bezpieczeństwo pieszych i kierowców.

Wzdłużulicy 11 listopada, na V osiedlu, stanęły wyspy tzw. azyle wraz z oznakowaniempionowym, przy 4 przejściach dla pieszych, między innymi na wysokości targowiskaczy kawałek dalej – banku. – To w ramachpoprawy bezpieczeństwa ruchu pieszego oraz jednocześnie dla uspokojenia ruchukołowego – czytamy na stronie Zarządu Dróg Miejskich w Koninie, który byłwykonawcą robót.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%