Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Policja opublikowała zdjęcie złodziei. W pubie ukradli damską torebkę

11:14, 07.10.2016 Aktualizacja: 21:37, 26.10.2025
Skomentuj Policja opublikowała zdjęcie złodziei. W pubie ukradli damską torebkę

Do kradzieży doszło 29 lipca w godzinach 14.00 – 14.30 wlokalu gastronomicznym przy ulicy Przyjaźni 4. – Kobieta zostawiła torebkę naparapecie przy stoliku i zapomniała jej zabrać – potwierdza MarcinJankowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie. – Zgubę zauważyli dwaj mężczyźni, którzychwilę po wyjściu kobiety usiedli przy tym samym stoliku. Nie mieli jednakzamiaru jej oddawać, tylko ukradkiem zabrali ją z parapetu i wyszli nazewnątrz, kradnąc – oprócz samej torebki– dokumenty, kluczyk do samochodu itelefon komórkowy.

Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzn, którychwizerunek i fakt kradzieży został nagrany przez kamery monitoringu.

Ktokolwiek może pomóc rozpoznać sprawców proszony jest okontakt z prowadzącym postępowanie w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie przyulicy Przemysłowej osobiście bądź telefonicznie pod nr tel. (63) 247-25-16.Informacje można także przekazywać telefonicznie przez całą dobę, dzwoniąc podnr 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%