Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Mustang zagra o brąz. Kielczanie byli poza zasięgiem

09:29, 16.03.2022 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Mustang zagra o brąz. Kielczanie byli poza zasięgiem

Porażka także w rewanżu.Mustang Konin nie poradził sobie w półfinale mistrzostw Polski z ekipą PactumScyzory Kielce. Nasi koszykarze na wózkach zgrają teraz o brązowe medale.

W pierwszym meczu półfinałowymkoninianie przegrali w Kielcach 67:83. Do odrobienia w konińskim rewanżu byłoaż szesnaście oczek. Nadzieje na pozytywny rezultat rozmyły się już w pierwszejkwarcie, w której kielczanie byli lepsi o osiem punktów. Do przerwy przyjezdniprowadzili już dwunastoma oczkami. Mustang odrobił punkt w trzeciej kwarcie,ale w ostatnie części meczu koszykarze Pactum Scyzory dołożyli do swej przewagiaż jedenaście oczek. W konińskiej drużynie, z powodu kontuzji, nie mógł zagraćna sto procent Daniel Brzeziński. Teraz zawodnicy Mustanga powalczą o brązowemedale mistrzostw Polski ze Startem Rzeszów. Ta rywalizacja będzie w maju.Dokładne terminy nie są jeszcze znane.

Mustang Konin – Pactum Scyzory Kielce 47:69 (9:17, 10:14, 13:12, 15:26)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%