W ostatnim czasie słupeccy policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały narkotyki. Pierwszego z mężczyzn zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego. W jego domu ujawnili biały proszek oraz skrystalizowaną substancję. Badania wykazały, że to amfetamina i nowe substancje psychoaktywne. Kolejnego amatora zakazanych środków zatrzymali słupeccy dzielnicowi podczas kontroli drogowej. Kierowca miał przy sobie woreczek z tzw. kryształem. Zlecone badania mają wykazać, czy podejrzany o posiadanie narkotyków prowadził samochód będąc pod ich wpływem. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi do 3 lat więzienia. O losie podejrzanych zdecyduje sąd. Zdjęcie poglądowe
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz