Przy przedszkolu w Rzgowie oddano do użytku placzabaw. Już dzisiaj miały okazję się na nim pobawić dzieci przebywające nadyżurze przedszkolnym.
– Opiniebyły bardzo pozytywne – informują urzędnicy. Zadanierealizowane było w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramachstrategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego ProgramemRozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Urzędnicy przypominająteż, że obiekt jest monitorowany i wszelkie akty wandalizmu będą zgłaszane policji.
MF
zdj. UG w Rzgowie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz