Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Ośrodek zdrowia do remontu? Wójtowi zgłaszano złamaną rękę

15:16, 15.02.2022 Aktualizacja: 18:23, 17.10.2025
Skomentuj Ośrodek zdrowia do remontu? Wójtowi zgłaszano złamaną rękę

Czyośrodek zdrowia w Rzgowie będzie remontowany i w jakim zakresie rozmawianopodczas ostatniej sesji Rady Gminy Rzgów.

Wiktor Nawrocki, wiceprzewodniczący rady, pytał dlaczegoośrodek zdrowia w Rzgowie nie jest remontowany w środku? Poinformował takżeradnych, że prowadząca do placówki droga jest nierówna. Kto powinien ten remontprzeprowadzić? Gmina, która jest właścicielem budynku, czy osoba godzierżawiąca?

Na pytanie odpowiedział Grzegorz Matuszak, wójtgminy Rzgów. – W tej chwili trwa przygotowanie inwentaryzacji obiektu. Jest to niezbędne,bo tam nie ma żadnej dokumentacji. Jest już wykonana dla ośrodka wSławku, teraz w Rzgowie. Rok 2023 przed wyborami będzie rokiem cudów. W związkuz tym kolejny nabór na dofinansowanie inwestycji będzie, więc mamy zamiar tozadanie zgłosić. Zgłaszano mi nawet złamanie ręki na tych nierównościachwspominanych przez radnego Nawrockiego ito zadanie powinno być wykonane. Jeżeli chodzi o to czy jesteśmy za ośrodek odpowiedzialni.Tak za elementy zewnętrzne – chodnik, rynny, schody. Natomiast w środku, zgodnie z podpisaną umową dostosowaniepowinien wykonać dzierżawca – wyjaśniał wójt.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%