W Szkole Podstawowej w Sławsku po raz kolejny zagrała WielkaOrkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku kwestowało 53 wolontariuszy,w tym 7 zaprzyjaźnionych od lat ze szkołą, 18 ze Szkoły Podstawowej w Grabienicach. Już wiadomo, że w całej gminie Rzgów zebrano 50 tysięcy złotych.
Do eSkarbonek ipodczas kwesty ulicznej, zebrano – 32.074,04 zł, w tym Grabienice – 7.906,45zł, Sławsk i przyjaciele – 24.167,59 zł. Z licytacji orkiestrowych gadżetów,przedmiotów i usług podarowanych przez sympatyków, uzyskano 3.284,00 zł. Ze„Świątecznego Kiermaszu Serc” 400 zł. Po raz pierwszy zostały ustawione 3puszki stacjonarne, dzięki którym uzyskano 1.346,10 zł. W sumie w tym roku wSławsku zebrano 37.104,14 zł. Warto podkreślić, że całej gminie Rzgów było 103 wolontariuszy. W sumie zebrano 50 tysięcy złotych.
MF
Zdj.UG w Rzgowie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz