Region

Zamknij

Dodaj komentarz

W gminie było 103 wolontariuszy. Razem zebrali dla WOŚP 50 tysięcy

14:27, 01.02.2022 Aktualizacja: 11:50, 18.10.2025
Skomentuj W gminie było 103 wolontariuszy. Razem zebrali dla WOŚP 50 tysięcy

W Szkole Podstawowej w Sławsku po raz kolejny zagrała WielkaOrkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku kwestowało 53 wolontariuszy,w tym 7 zaprzyjaźnionych od lat ze szkołą, 18 ze Szkoły Podstawowej w Grabienicach. Już wiadomo, że w całej gminie Rzgów zebrano 50 tysięcy złotych.

Do eSkarbonek ipodczas kwesty ulicznej, zebrano – 32.074,04 zł, w tym Grabienice – 7.906,45zł, Sławsk i przyjaciele – 24.167,59 zł. Z licytacji orkiestrowych gadżetów,przedmiotów i usług podarowanych przez sympatyków, uzyskano 3.284,00 zł. Ze„Świątecznego Kiermaszu Serc” 400 zł. Po raz pierwszy zostały ustawione 3puszki stacjonarne, dzięki którym uzyskano 1.346,10 zł. W sumie w tym roku wSławsku zebrano 37.104,14 zł. Warto podkreślić, że całej gminie Rzgów było 103 wolontariuszy. W sumie zebrano 50 tysięcy złotych.

MF

Zdj.UG w Rzgowie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%