Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Nowy wóz bojowy już w Liścu Wielkim. Witali go druhowie, mieszkańcy i władze gminy

09:13, 02.09.2020 Aktualizacja: 22:49, 25.10.2025
Skomentuj Nowy wóz bojowy już w Liścu Wielkim. Witali go druhowie, mieszkańcy i...

Wczoraj wieczorem dojechał doswojego nowego garażu – wóz ratowniczo -gaśniczy MAN zaparkował w jednostce OSPLisiec Wielki. Witali go druhowie,mieszkańcy i władze gminy.

Strażacy zLiśca Wielkiego odebrali w Kielcach pojazd bojowy, którym wczoraj wieczoremdojechali do swojej jednostki. Jak podkreślają, średni samochód ratowniczo-gaśniczyMan TGM 18.320 znacząco wzbogaci możliwości jednostki OSP KSRG Lisiec Wielki,ale też podnosi wartość bojową całej gminy. Samochód wraz z wyposażeniem kosztował850 tys. zł. Zakup sfinansowany został dzięki dotacjom z budżetu gminy StareMiasto, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej orazKomendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Wczoraj wieczorem, na miejscu strażakomgratulowali wójt Dariusz Puchała, jego zastępca Janusz Frysiak, skarbnikJolanta Sobczak, radni i sołtysi, a także mieszkańcy.

zdj/gmina Stare Miasto

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%