Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Zabawy, wycieczki, warsztaty. Tak odpoczywają młodzi mieszkańcy

10:15, 10.07.2023 Aktualizacja: 13:10, 21.10.2025
Skomentuj Zabawy, wycieczki, warsztaty. Tak odpoczywają młodzi mieszkańcy

Od 3 do 7 lipca najmłodsi mieszkańcy gminy Golinamogli wziąć udział w ciekawych wydarzeniach – zabawach, wycieczkach iwarsztatach.Odpoczynek w parku „Akcje-Wakacje”zainicjował Damian Ciesielski, dyrektorDomu Kultury w Golinie przy pomocy swoich współpracowników oraz animatorkiAnny Karbowej. Dla najmłodszych mieszkańców odbył się cykl ciekawych. Młodziz terenu gminy wzięli wtedy udział w bardzo praktycznych warsztatachkulinarnych, plastycznych oraz zajęciach lepienia naczyń z gliny. Ponadtouczestniczyli w zabawach integracyjnych w parku miejskim. Dopełnieniemzaplanowanych akcji były wycieczka do Muzeum Okręgowego w Gosławicach, udział wwarsztatach „Od ziarenka do bochenka” oraz wyjazd do konińskiego kina „Oskard”na premierę filmu animowanego pt. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”.Przednia zabawa

Wszystkiezaplanowane wakacyjne przedsięwzięcia wzbudziły w uczestnikach wiele pozytywnychemocji. Zabawa każdego dnia była przednia, a humory dopisywały.

MF

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%