RegionalnyKlub Kyokushin Karate Konin był organizatorem Pucharu Burmistrza Goliny wKarate Kyokushin.
W turniejuwzięło udział 20 zawodników z 14 klubów karate. Zawody rozegrano w 26kategoriach wagowych i wiekowych. Turniej przebiegł sprawnie organizacyjnie, aw czasie jego trwania nie zdarzyły się żadne poważne incydenty.
Wklasyfikacji generalnej zwyciężył Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN. Za nimuplasował się Inowrocławski Klub Kyokushin. Na najniższym stopniu na podiumstanęli gospodarze.
Zdj. KyokushinKarate Konin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz