Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Jako jedyni z Wielkopolski w półfinałach we Wrocławiu. Uczniowie czekają na wyniki

15:04, 11.12.2023 Aktualizacja: 08:03, 22.10.2025
Skomentuj Jako jedyni z Wielkopolski w półfinałach we Wrocławiu. Uczniowie czekają...

Uczniowie SzkołyPodstawowej w Golinie jako jedyni zWielkopolski w kategorii szkół podstawowych wzięli udział w półfinałachOgólnopolskiego Turnieju „Młody Lean Lider”, które odbyły się na UniwersytecieEkonomicznym we Wrocławiu. – Podczas rywalizacji w atrakcyjny sposób przedstawilisiebie oraz rozwiązywali zadania przygotowane przez organizatora w ramachtematycznych gier – poinformował nauczyciel Przemysław Ciesielski, opiekungrupy. O wynikach swojej pracy uczniowie zostaną poinformowani wkrótce.

Rozwijanie wśród uczniów w wieku 13-19lat transferowalnych kompetencji XXI w. to nadrzędny cel programu „Lean Thinking”, który zostałopracowany przez Fundację LEAN Education. Stanowił on zasadniczy trzonOgólnopolskiego Turnieju „MłodyLean Lider”. Na przełomie listopada i grudnia 2019 r.grupa uczniów z kl. VIIc (nazwana docelowo„The Beściaki z 7c”) pod kierunkiem Przemysława Ciesielskiego realizowałazałożenia wspomnianego wyżej programu. – W trakcie specjalniezorganizowanych zajęć młodzież uczyłasię praktycznego podejścia do tworzenia środowiska sprzyjającego rozwojowiuniwersalnych postaw ikompetencji pracowników wchodzących na rynek pracy. Ponadto poszerzaliwiedzę dotyczącą zrozumieniawspółczesnych realiów funkcjonowania przedsiębiorstw – informuje PrzemysławCiesielski.

9 marca uczniowieSP w Golinie jako jedyni z Wielkopolski w kategorii szkół podstawowych wzięliudział w półfinałach Ogólnopolskiego Turnieju „Młody Lean Lider”, które odbyłysię na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. – Podczas rywalizacji w atrakcyjny sposób przedstawilisiebie oraz rozwiązywali zadania przygotowane przez organizatora w ramachtematycznych gier – informuje nauczyciel. O wynikach swojej pracy golinianie zostanąpoinformowani wkrótce. Liczą, że grupa zakwalifikuje się do czerwcowychfinałów!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%