Wdwa ostatnie czwartki sierpnia (22 i 29) MłodzieżowaRada Miejska w Golinie oraz Dom Kultury w Golinie zapraszają mieszkańców na stadionmiejski do kina plenerowego. Seans rozpocznie się o 20.30 i wyświetlananajpierw będzie bajka dla dzieci, później komedia dla ich rodziców.
Kino plenerowe organizowane jest w ramach inicjatywypod nazwą Kulturalna integracja „Pod chmurką”. – W dwa ostatnie czwartki wakacjio 20.30 na stadionie miejskim odbędzie się kino plenerowe w schemacie bajka, anastępnie film. Mieszkańcy oddając swoje głosy na zaproponowane tytułyzdecydowali, że będą to komedie. Atmosfera więc z pewnością będzie wesoła. To pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne w Golinie i pomysł na wspólne zakończenie lata w dużym gronie zainteresowanychmieszkańców. Organizatorzy zapraszają całe rodziny i grupy znajomych, abywspólnie spędzić czas w kinie na otwartej przestrzeni. Ponadto będzie możliwośćzakupu popcornu, waty cukrowej, zakręconego ziemniaka, frytek i napojów.Wszyscy liczą na sprzyjającą pogodę, gdyby jednak wystąpiły opady deszczu lubsilny wiatr impreza odbędzie się w Hali Widowisko-Sportowej – informuje JakubŁukomski, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej w Golinie.
To jeden z projektów, na które DomKultury w Golinie otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury, aMłodzieżowa Rada Miejska złożyła wniosek.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz