Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Rekordowa liczba wystawców podczas 24.Ogólnopolskich Targów Wierzby i Wikliny SALIX w Wierzbinku

00:55, 29.05.2023 Aktualizacja: 19:46, 23.10.2025
Skomentuj Rekordowa liczba wystawców podczas 24.Ogólnopolskich Targów Wierzby i...

Pogoda, wystawcy i przybyli goście dopisali na 24. Ogólnopolskich Targach Wierzby i Wikliny SALIX, które były połączone z 31. Dniami Wierzbinka. Wydarzenie jak zawsze odbyło się w Zielone Świątki. Co roku Wierzbinek gości licznych wystawców wyrobów z wikliny, wierzby, kamienia, drewna, słomy i gliny. Tegoroczna edycja, jak podkreślił wójt Paweł Szczepankiewicz, była rekordowa. Zgromadziła bowiem blisko 140 wystawców. 24. Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny SALIX połączone były z 31. Dniami Wierzbinka. W programie imprezy był rajd rowerowy, zlot motycykli, koncert Gminnej Orkiestry Dętej z Wierzbinka, zespołu ,,Echo Kujaw”, ,,Na swoją nutę” i Monika Susłyk BAND. warsztaty kulinarne i plecionkarskie. Gwiazdą wieczoru był Jacek Stachursky.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%