Pogoda, wystawcy i przybyli goście dopisali na 24. Ogólnopolskich Targach Wierzby i Wikliny SALIX, które były połączone z 31. Dniami Wierzbinka. Wydarzenie jak zawsze odbyło się w Zielone Świątki. Co roku Wierzbinek gości licznych wystawców wyrobów z wikliny, wierzby, kamienia, drewna, słomy i gliny. Tegoroczna edycja, jak podkreślił wójt Paweł Szczepankiewicz, była rekordowa. Zgromadziła bowiem blisko 140 wystawców. 24. Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny SALIX połączone były z 31. Dniami Wierzbinka. W programie imprezy był rajd rowerowy, zlot motycykli, koncert Gminnej Orkiestry Dętej z Wierzbinka, zespołu ,,Echo Kujaw”, ,,Na swoją nutę” i Monika Susłyk BAND. warsztaty kulinarne i plecionkarskie. Gwiazdą wieczoru był Jacek Stachursky.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz