Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Jest nowy wiceprzewodniczący. Po niedawnym odwołaniu szefa rady, przeprowadzono wybory

12:49, 24.05.2018 Aktualizacja: 11:33, 25.10.2025
Skomentuj Jest nowy wiceprzewodniczący. Po niedawnym odwołaniu szefa rady,...

Po kwietniowej sesji Rady Gminy Kazimierz Biskupi,kiedy to odwołano przewodniczącego Mirosława Grzelaka, radnym przewodzi EwaKuminkiewicz. Dziś przyszedł czas na wybór jej zastępy. Nie było z tymproblemu. Szybko i zgodnie powołano komisję skrutacyjną, kandydatów też niebyło wielu. Zgodził się pełnić tę funkcję tylko zaproponowany Janusz Stefański.

Po przeprowadzonej procedurze i wydaniu kart dogłosowania, spośród 12 radnych uprawnionych do głosowania (Janusz Stefańskiwyłączył się z tego obowiązku) 10 osób było za objęciem przez niego funkcji, 1przeciw.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%